Home / Oferty turystyczne / Wyjątkowy czas w hotelu Aries

Wyjątkowy czas w hotelu Aries

Hotel Aries i restauracja Halka zapewniają wyjątkowe chwile. W tym miejscu można odpocząć, nabrać sił i powrócić do cywilizacji. Jest to znakomita baza pobytowa na weekend, tydzień lub nawet miesiąc. Hotel ma wysoką jakość oraz zapewnia bogatą ofertę: noclegi, wyżywienie, możliwość organizowania konferencji, wesel, usług spa, wellness czy organizację atrakcji sportowych: jazdy na nartach, wycieczek w góry, szaleństw na snowboardowej desce. Pobyt w hotelu Aries jest wypełniony od rana do wieczora – jeśli ktoś sobie życzy spędzać czas w tak miły sposób.

Konferencje i kursokonferencje, czyli jak się szkolić, to pod Giewontem
Szkolenie pod Giewontem na pewno przyniesie miłe chwile. W dzień można się uczyć, a wieczorami tańczyć, bawić się lub spędzać czas w jacuzzi, saunie, basenie termalnym czy saunie. W restauracji Halka serwowane są dania regionalne oraz włoskie. Można poznać niezwykłe smaki i porozmawiać z szefem kuchni o własnych preferencjach kulinarnych. Nie trzeba opuszczać hotelu, aby skosztować wybornych dań w dobrych cenach.

Wesele w hotelu Aries jest uroczystością dla znawców. Można wynająć pokoje dla weselnych gości, skosztować pysznych potraw i bawić się do białego rana. A nazajutrz po weselnej zabawie oddychać rześkim, górskim powietrzem. A gdy już zakończy się wesele, pozostaną po nim fotografie oraz filmy, które pozwolą na wielokrotne powroty do hotelu Aries.

Kto raz skorzystał z noclegów w hotelu, tańczył do utraty tchu w jednej z balowych sal, spacerował po Krupówkach, które znajdują się w pobliżu hotelu, ten na pewno tutaj powróci. Po szaleństwach można skorzystać z zabiegów kosmetycznych doktor Ireny Eris lub zamówić kojący masaż. Dla każdego gościa znajdzie się tutaj coś miłego, wyjątkowego i wspaniałego. Jakość w dobrej cenie oraz klasyka najlepszych hoteli – to wszystko dostępne jest w hotelu Aries. Eleganckie, czyste i komfortowe pokoje, smakowite dania, odpoczynek i relaks – wszystko to można mieć w hotelu Aries. Nie trzeba szukać wypoczynku w dalekich i ciepłych krajach. Zakopane i hotel Aries zapewnią wysoką jakość, połączenie góralskich motywów z nowoczesnością. Oby więcej takich miejsc pojawiało się w polskich miastach i miasteczkach.

Dane kontaktowe:
Hotel Zakopane Centrum Aries
ul. Mariusza Zaruskiego 5
tel. 18 544 44 44
www.hotelaries.pl

About admin

Leave a Reply

Scroll To Top