Home / Oferty turystyczne / Weekend Chwila Relaksu w Zamku Ryn

Weekend Chwila Relaksu w Zamku Ryn

spa_03Pobyt w średniowiecznym zabytkowym zamku jest rzeczą absolutnie niezwykłą i marzeniem bardzo wielu osób. Teraz to marzenie, jeszcze tylko do 23 grudnia 2013, pozwoli nam spełnić Hotel Zamek Ryn**** i to już od 450zł za pokój (dwie noce). Oferta ta kierowana jest do wszystkich, którzy pragną poczuć niezwykłą atmosferę dawnych dni w XIV-wiecznej budowli, do tych, którzy pragną luksusu i pełnego relaksu.

Oferta zawiera dwa noclegi w jednej z zamkowych komnat. Można także wybrać pokój w Gościńcu Ryński Młyn bądź w Willi pod Zamkiem, należącym do kompleksu hotelowego, wspaniały poczęstunek powitalny, dwa śniadania w Restauracji Refektarz oraz dwie romantyczne obiadokolacje przy świecach. W przypadku obiadokolacji istnieje możliwość skorzystania z bufetu lub wyboru konkretnego zestawu.

Goście hotelowi w ramach pobytu Weekend Chwila Relaksu mogą skorzystać z oferty Centrum Rekreacji mieszczącego się w podziemiach zamku (nieograniczony dostęp do jacuzzi oraz basenu), sali fitness oraz jednego wybranego zabiegu w SPA Księżnej Anny (do wyboru jeden z czterech masaży, każdy po 25 minut). W przypadku chęci zakupienia dodatkowego zabiegu hotel udziela 10% rabatu.

Pobyt zaczyna się od obiadokolacji, kończy zaś śniadaniem w dniu wyjazdu (doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00). Goście mogą skorzystać z płatnego parkingu (20zł/doba) oraz zabrać ze sobą czworonożnych przyjaciół (dodatkowa opłata 50zł/dzień).

Szczegółowe informacje na stronie hotelu http://www.zamekryn.pl/spa/pakiety-spa/

About admin

Leave a Reply

Scroll To Top